Перейти до змiсту
 

Як внести дані безкодника (відмова від ідентифікаційного коду) в програму M.E.Doc “медок”

Доброго вам дня, друзі.

“У мене є людина, яка відмовилась від ідентифікаційного коду. Я роблю звіт по ЄСВ, але не можу внести її у програму M.E.Doc (“медок”)”. Такі ситуації виникають у бухгалтерів, коли є працівники, що відмовились від ідентифікаційного номера. Що робити в цьому випадку, як внести дані безкодника у програму?

Як подати звіт за людину, яка відмовилась від коду, в програмі M.E.Doc.

Подробиці про те, як працівника, що відмовився від ідентифікаційного номеру (так званий “безкодник”), проводити у звітах, ви можете взнати у статті “Як подати дані на “безкодника” до Пенсійного?”. Стаття 2010 року, але актуальна і зараз, нічого в технології подання звіту за безкодника не змінилось. Тобто взамін коду у звітах по ЄСВ ми використовуємо серію та номер паспорта, а перед ними – букви БК (“без коду”). Якщо, наприклад, Паніковський відмовився від ідентифікаційного коду (а він таке міг спокійно втнути), а паспорт  у нього був серії СТ номер 123123, то в звітах по єдиному соціальному внеску він проходив з кодом БКСТ123123.

Але якщо ви спробуєте внести такий код у програму M.E.Doc, то цей самий “медок” зробити цього не дасть. Коли ви внесете цей код у картку співробітника і спробуєте її зберегти, то отримаєте повідомлення “В ідентифікаційному номері введено невірний формат. Допустимий формат: NNХХХХХХ – серія та номер паспорта, XXХХХХXXXX – десяти-розрядний номер, NNNХХХХХХ – три літери, шість цифр згідно номеру свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, FNNNNNNNNN, де F – латинська літера(константа), а NNNNNNNNN – довільний набір латинських та українських літер, а також цифр.”:

Дані безкодника неможливо внести у програму M.E.Doc медок

Помилка при спробі внести дані безкодника у програму M.E.Doc медок

Як мені відомо з власного досвіду, ця помилка може довести змореного бухгалтера до сказу. Та ця помилка навіть не те, щоб проблемою, навіть не є помилкою, і вирішується на “раз-два”.

Недарма я згадую про змореного бухгалтера. Адже зморена, втомлена людина є розсіяною, неуважною. Звісно, найкращий спосіб зняти втому – це хороший відпочинок в Одесі, та коли потрібно готувати звіт, увага знижується, і тому можна не звернути уваги на суть повідомлення про помилку, тобто на слова “Допустимий формат: NNХХХХХХ – серія та номер паспорта…”. В картку співробітника потрібно внести лише 8 символів, ЛИШЕ СЕРІЮ і НОМЕР ПАСПОРТА, тобто на нашому прикладі в картку Паніковського треба внести СТ123123. І тоді все буде гаразд, картка співробітника збережеться:

Як правильно вносити дані безкодника у програму M.E.Doc медок

Як правильно вносити дані безкодника у програму M.E.Doc медок

Все інше програма зробить сама, тобто букви “БК” у початок коду додасть сама. Якщо тепер ви відкриєте таблицю 6 чи якусь іншу, потрібну вам для роботи, то там вже код працівник відобразиться повністю як БКСТ123123:

Коректне відображення даних безкодника у програму M.E.Doc медок

Коректне відображення даних безкодника у програму M.E.Doc медок

Також він коректно роздрукується, код буде мати вигляд БКСТ123123, так код піде і у файл звіту по ЄСВ, який ви відправите до податкової. Тобто все у вас вже буде в порядку!

На сьогодні у нас все, і ось традиційний жарт дня:

Розмова в одеському дворику:

- Ой, ваш Абрамчик на лицо – вылитый папа!

- Это не страшно, был бы здоров!

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого,

з повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>