Перейти до змiсту
 

Інсталяційний пакет програми АРМ ЗС версії 8.98.000.

Програма Пенсійного фонду АРМ ЗС 8.98.000-єдиний соціальний внесок

Час від часу розробники роблять інсталяційний пакет програми певної версії. На минулих тижнях в ПФУ з’явилась програма АРМ ЗС версії 8.98.000. Як вам прекрасно відомо – ця програма використовується для подання звітів в Пенсійний фонд:

  • в 2011 році – звіт по єдиному соціальному внеску;
  • в 2010 році  - звіт по щомісячній персоніфікації;
  • в 2009 році і раніше – звіт по річній персоніфікації.

АРМ ЗС працює на операційній системі Windows XP, Windows Vista та  Windows 7. На Windows 98 ця програма працює вже нестабільно, тому що розробники не проводять більше підтримку роботи в цій операційній системі.

Що значить “інсталяційний пакет програми” АРМ ЗС і навіщо він?

Інсталяційний пакет – це програма, а не поновлення. Встановивши цей пакет, отримаєте АРМ ЗС одразу версії 8.98.000 (з модулем “Єдиний внесок”).  Поновлення для неї вам потрібні вище версій 8.98.000 – на даний момент (21 лютого 2011 року) це поновлення 8.98.001, 8.98.002, 8.98.003, 8.98.004 (вони знаходяться на сторінці з програмою АРМ ЗС та поновленнями, в розділі “СКАЧАТИ”).

Наприклад, минула версія АРМ ЗС при встановленні була 8.93.003. Коли ви ставили собі цю програму, то потім вам потрібно поновлювати її 5-ма поновленнями, щоб довести до версії 8.98.00. А тепер ви ставите цей пакет АРМ ЗС  - і одразу маєте програму версії 8.98.000.


Чи потрібно замінювати мою програму, яка вже встановлена, на цю нову?

Такої потреби нема. Якщо ваш АРМ ЗС нормально працює і поновлюється, знаходиться в актуальному стані, то у вас нема потреби замінювати його цим інсталяційним пакетом. Цей пакет вам стане у пригоді, коли ви будете встановлювати програму АРМ ЗС  ”з нуля” або перевстановлювати її. Ось тоді вам буде зручніше поставити собі АРМ одразу версії 8.98.000 і поновити його лише декількома поновленнями.

Як проводити встановлення АРМ ЗС “з нуля” – ви дізнаєтесь з публікації “Встановлюємо програму АРМ ЗС”.

Як грамотно видалити попередню версію АРМ, не втративши свої дані – читайте в статті “З’явилась програма АРМ ЗС версії 8.93.003″.

З програмою поки що все, а ось і десерт на сьогодні:

- Ти горілку п’єш?

- Тільки на свята.

- А коли у тебе свята?

- Коли є горілка.

Але краще влаштовувати собі свято з інших причин. Наприклад, вилетіти на відпочинок на острови Балі. З авіабілетами – взагалі жодних проблем. УкрСервіс, ДП Мінтрансу, надасть вам послугу замовити авиабилеты через Інтернет – на будь-які напрямки, внутрішні чи зовнішні. Вказуєте точки відправлення і прибуття, вибираєте найбільш зручний вам маршру, бронюєте. Вам на електрону пошту приходить електронний білет, роздруковуєте його – і в небо!

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>