Перейти до змiсту
 

Додано сторінку “Довідники”.

Шановні друзі, на нашому сайті відкрито розділ “ДОВІДНИКИ”.

Тут розміщена необхідна довідникова інформація, потрібна при звітуванні до Пенсійного фонду України, та й не тільки до нього.

Маємо надію, ця корисна інформація стане Вам у пригоді.

Отже, в розділі “ДОВІДНИКИ” знаходяться такі сторінки:

 • “Терміни та визначення” –  терміни та визначення, які використовуються при поданні звітності до Пенсійного фонду України;

Дотримуйтесь правил хорошого тону – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання!

А щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на  отримання новин! Наприклад, дуже зручний спосіб бути в курсі всього нового – це отримувати новини через читалку RSS !

Або отримуйте свіжі статті на електронну пошту – без спаму!

Також можете додати публікацію, яка Вас сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу.  Можете слідкувати за новими постами у TWITTERi.

Заходіть, читайте, залишайте коментарі і задавайте питання. Чекаємо на Вас! І дякуємо вам за ваші активні коментарі! :)

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

 1. Айрин пишет:

  Consultant!!! Допоможіть, будь ласка! Заповнюю “Индані” за рік – в грудні місяці 2009р. заробітна праця на підприємстві не нараховувалась, тобто для стажу необхідно щоб було повних 12 місяців, а програма видає помилку – заповніть дохід за 12 місяць, і автоматично ставить кінець періоду для стажу 30.11.2009р. Як бути??? Дякую за допомогу.

  • Consultant пишет:

   Айрин пишет: “Заповнюю “Индані” за рік – в грудні місяці 2009р. заробітна праця на підприємстві не нараховувалась, тобто для стажу необхідно щоб було повних 12 місяців, а програма видає помилку – заповніть дохід за 12 місяць, і автоматично ставить кінець періоду для стажу 30.11.2009р. Як бути??? Дякую за допомогу.”

   Зарплата не нараховувалась – стажу нема, тут однозначно, нема грошей – нема кохання, так би мовити :) Якщо не нараховувалась і не виплачувалась зарплата – стажу в тому місяці НЕ МОЖЕ БУТИ. Тобто Період трудових відносин має закінчуватись 30.11.2009р, а грудень пустий має бути.Програма видає помилку, бо ви ставите 31 день стажу в грудні? Це дісйно помилка, грошей же нема – звідки взятись стажу. Я Вас правильно зрозумів?

 2. Айрин пишет:

  Нет, так нет!!! Пускай тогда так будет!Просто что самое интересное по другому предприятию у меня похожая ситуация – приняли директора в январе, а ЗП начали начислять аж в ноябре, так у программы вопросов нет – стаж считаеться с января!Программа не против! А здесь в последнем месяце года, в декабре не допускает такого!!! Странно! Подстажите еще ,пожалуйста, как сделать выгрузку с программы годовую персонификацию на флешку или диск!Спасибо за ответы и за клевый сайт!

  • Consultant пишет:

   Могут быть косяки в программе – не спорю.
   На флешку или диски или хоть куда – надо все сформированные пачки отметить галочкой и нажать на изображение дискетки – откроется окно, в котором надо будет указать, куда вы хотите записать файлы. Да и когда вы в первый раз формируете все пачки – программа после формирования спрашивает, писать ли на диск, и если “да” – то куда.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>