Перейти до змiсту
 

Діловий гороскоп на 2015 рік для всіх знаків Зодіаку

Вітаю Вас всіх, друзі, з Новим Роком! Хай збудуться всі найпотаємніші бажання, хай ваш настрій завжди буде хорошим. Нехай все те, що було найкращим у минулому році, буде найгіршим у цьому! І миру нам всім у цьому році, щоб не гинули наші співвітчизники.

Звісно, кожному цікаво, що ж готує прийдешній рік? Трохи зазирнути наперед нам дозволить діловий  гороскоп на 2015 рік,  який я вам хочу запропонувати. В ньому для кожного знаку Зодіаку є декілька слів про те, що зірки віщують на цей рік.

Нас з Вами чекає рік Кози (Вівці). Цього року керувати нами і нашими діями буде планета Юпітер, яка у багатьох астрологів вважається хорошим покровителем. В цілому характеристика даної планети каже про те, що повинні відбутися позитивні зміни, це час стане щасливим і вдалим для багатьох людей. На 2015 рік астрологи рекомендують призначати весілля і планувати дітей.

Згідно китайсько-східного календарю, 2015 рік є роком дерев’яної Кози і Вівці, ці дві тварини будуть талісманами року. Вівця характеризується легким характером і мінливим настроєм, тому будьте готові до зміни власного настрою – і тоді Ви безтурботно зможете прожити наступні дванадцять місяців. Коза ж сама обережність, а тому характеристика Кози припускає спокійний рік, головне не потрібно йти в цьому році на радикальні зміни або робити різкі висновки, які можуть негативно відібитись на Вашому майбутньому.

Дітям та дорослим в 2015 році рекомендується пильно стежити за станом свого здоров’я, а особливо приділити увагу питанню підвищення імунітету, тому що в противному випадку Коза (Вівця) може принести багато неприємностей у плані різних захворювань.

Рік Кози і Вівці буде синього (зеленого) кольору – це умиротворений колір, який асоціюється з ясним небом і синім спокійним морем, тобто всіх нас чекає щастя і спокій, умиротворення, ну і звичайно ж – любов.

Наступного року головним фактором успіху буде особиста ініціатива. Успіх супроводжуватиме людей, які першими зроблять крок назустріч долі. Якщо говорити про кар’єру, то настає епоха професіоналів своєї справи. 2015-й – це рік одинаків, які готові бути центром, що рухають команду або колектив. Постійний особистий контроль і самодисципліна створять гарні умови для прогресу і зростання.

У 2015 році кожен з нас відчує себе особистістю. Але щоб стати особистістю і отримати шанси для великих досягненнь, необхідно усвідомити цінність вчинку, дії як основи позитивних змін і трансформацій.

В другій половині року важливо навчитися мистецтву збереження багатства, обмежуючи себе в дрібницях і незначних витратах для того, щоб отримати можливість зробити справді вартісні придбання.

ОВЕН
У вас буде достатньо сил і можливостей для того, щоб побудувати своє життя за гармонійним сценарієм. Робіть так, ніби немає інакшого шансу зробити своє життя кращим. Прогрес в кар’єрі і роботі вам забезпечений, якщо ви будете діяти самостійно. Один з кращих періодів для об’єднання однодумців для спільного бізнесу, реалізації серйозних проектів. Плануючи серйозні покупки і придбання, рахуйте гроші, але не шкодуйте їх на якісні товари.

ТІЛЕЦЬ
У найближчі дванадцять місяців ви багато чого досягнете, але для цього потрібно оволодіти мистецтвом маленького кроку. Помножений на сталість зусиль, він може привести вас до таких позитивних змін, про які наразі ви навіть не мрієте. З’являться нові соратники та однодумці, з якими приємно не тільки відпочивати, але й працювати, робити бізнес і будувати кар’єру. Варто проявити обережність у матеріальних справах, не варто витрачати грошей більше, ніж заробляєте. Є шанс поліпшити житлові умови, причому не тільки свої, але і близьких людей.

БЛИЗНЮКИ
Щоб події розвивалися конструктивно, потрібно постійно пам’ятати про головні цілі. Не сперечайтеся з долею – якщо для досягнення успіху життя пропонує докласти більше зусиль, ніж ви розраховували, знайдіть в собі сили це зробити. 2015 – рік розширення кола знайомств, особистих і ділових контактів, зв’язків. Прогрес у справах буде забезпечений через узгодження як своїх, так і колективних інтересів. Ваші досягнення в матеріальній сфері можуть стати зразком для наслідування іншими.

РАК
Рік впевненого руху вперед. Ви обов’язково досягнете позитивних змін. Життя вас поставить в такі умови, в яких ви просто будете змушені домагатися свого. Висока якість виконуваних вами обов’язків дозволить отримати визнання на роботі й істотно просунутися по кар’єрних сходах. З’являться нові можливості поліпшення матеріального добробуту.

ЛЕВ
Рік надасть хороші можливості для прогресу, досягнення та перемоги будуть даватися з меншими зусиллями, ніж зазвичай. Якщо в голову прийшла гарна ідея, то не відкладайте її реалізацію. У майбутньому для цього може і не знайтися такого сприятливого часу, як нині. Бізнес і робота будуть радувати не тільки професійними досягненнями, але й істотним зростанням матеріального добробуту.ДІВА
День за днем у вас  буде набагато більше позитивних тенденцій, ніж негативних. В другій половині року з’явиться можливість швидкого кар’єрного росту і значних позитивних змін в матеріально-фінансовій сфері.

ТЕРЕЗИ
Звільніть думки від песимізму, потрібно навчитися бачити дійсність такою, якою вона є насправді. Раціоналізм буде основним фактором досягнення успіху в кар’єрі. Також ви можете здобути славу людини, яка швидко знаходить спільну мову з іншими людьми. Це позитивним чином позначиться на вашій роботі. У другій половині року потрібно довіряти своїй інтуїції для того, щоб уникнути матеріальних проблем.

СКОРПІОН
Найкращі ідеї з досягнення важливих цілей в роботі та бізнесі, особистому житті здійсняться, якщо ваші думки наповняться позитивом. Занадто песимістичний погляд на навколишню дійсність може блокувати вашу ініціативу і, як наслідок, буде призводити до негативних змін. Є ймовірність істотного поліпшення житлових умов, переїзду на нове місце проживання.

СТРІЛЕЦЬ
Робота над собою повинна стати такою ж нормою життя, як і їжа, сон. Якщо розраховуєте на дійсно серйозні досягнення, з перших днів цього року звикайте до постійних зусиль. Робота і кар’єра будуть переживати період прогресу, але тільки якщо ви правильно розставите акценти і пріоритети. Потрібно поступово переходити від рішення маленьких завдань до більших. Є шанс добре заробляти і значно поліпшити матеріальний добробут.

КОЗЕРІГ
Якщо ви вмієте докопуватися до суті, яка лежить в основі ваших вчинків, рухає внутрішнім життям, то будете в змозі добитися відмінних результатів. Правильне розуміння своїх мотивів, джерел тих чи інших внутрішніх станів, дозволить краще спланувати досягнення цілей. Є шанс стати зразком для наслідування, лідером у роботі і кар’єрі. Не варто звертати увагу на заздрісників. Краще більше приділяти часу спілкуванню з друзями та однодумцями.

ВОДОЛІЙ
Життя надаватиме масу шансів досягнути успіху. Але перешкоди будуть виникати як наслідок невпевненості в собі. Намагайтесь розумно розподіляти час і сили між особистим життям і роботою. Зміщення акценту на одне обов’язково призведе до проблеми в іншій сфері. Є ймовірність абсолютно несподіваного вирішення багатьох матеріальних проблем.

РИБИ
Рік активних дій по перетворенню свого життя. Необхідно примудритися змінювати себе набагато швидше, ніж вимагають того обставини. Бути на крок попереду – мистецтво, яке доведеться опанувати, якщо розраховуєте на успіх і нові звершення (при потребі - детективи Питера вам в поміч в цій справі). Ви знайдете способи добре заробляти. Тим не менш, у другій половині року необхідно контролювати витрати і розумно розпоряджатися майном. Протягом найближчих дванадцяти місяців ви можете повністю змінити себе, змінити своє життя на краще. Але для цього потрібно одне – вміння діяти, а не перебувати в постійному очікуванні кращих можливостей.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого,

з повагою – Консультант.


Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>