Перейти до змiсту
 

Чому не встановлюється програма АРМ “Єдиний внесок? Чому не встановлюються оновлення на АРМ ЄВ?

Доброго вам часу доби, друзі.

Сьогодні спробую бути стислим. Щось нема у мене настрою розпатякувати навколо цієї теми – теми проблем з програмою АРМ “Єдиний внесок”. Нав’язло вже і в зубах, і в інших цікавих (і не дуже цікавих) місцях.

Проблем з АРМ ЄВ є достатньо, і в міру своїх сил і можливостей я розповідаю і про ці проблеми, і про шляхи вирішення цих проблемю.

Вже було розглянуто, що робити, якщо:

Сьогоднішня проблема більш… більш масштабна, так би мовити.

АРМ "Єдиний внесок" - АРМ ЄВ

Не встановлюється АРМ Єдиний внесок.

Не зможете побороти цю проблему – не зможете встановити АРМ  Єдиний внесок – і, відповідно, не зможете подавати звіти до Пенсійного фонду.

Тож я препаруватиму проблему встановлення програми АРМ “Єдиний внесок” та його оновлень. Вірнішне – проблему невстановлення.

Чого я не можу встановити програму АРМ “Єдиний внесок”? Чого не встановлюється оновлення АРМ ЄВ?

Ви запускаєте встановлення програми АРМ Єдиний внесок, але вона не встановлюється. Глумливо пише різні повідомлення і ні за яку ціну не встановлюється.

Шляхів вирішення цієї проблеми декілька – оскільки і причин, з яких неможливо встановити АРМ ЄВ, є декілька.

Що призводить до ситуації, коли неможливо встановити програму АРМ ЄВ? Основні причини:

  1. Відсутність необхідних прав у користувача.
  2. Відсутність у вашому комп’ютері необхідного компонента – NET.Framework.
  3. Конфлікт різних версій  NET.Framework.

Якщо вас налякали незнайомі слова на кшалт NET.Framework, то я вас запевняю – нічого страшного в них нема, і обійти цю проблему зможе навіть не дуже досвідчений користувач. Звісно, з моєю допомогою ;-).

Отже, ab ovo. Починаємо з найпростіших кроків.

1. Відсутність необхідних прав у користувача для встановлення програми АРМ ЄВ.

Така проблема виникає на системі Windows 7. Вирішується все дуже просто – запуск програми АРМ ЄВ проводимо від імені “Адміністратора”. Як виконувати пуск від імені “Адміністратора”, я ретельно описав і проілюстрував гарними картинками в публікації “Проблеми із запуском чи оновленням АРМ ЗС“. Не біда, що там йде мова про АРМ ЗС – такі ж операції необхідно провести і з АРМ Єдиний внесок. (До речі, в цій же публікації є посилання на інші подібні статті (вони, знову-таки, про АРМ ЗС, але все викладене там, рівнозначне і для АРМ ЄВ). Також в кінці статті є подібні по темі інші публікації, вони йдуть після слів “Схожі публікації по цій темі”-прим. Consultant).

Тобто якщо ви:

  • хочете встановити програму АРМ ЄВ – ви запускаєте інсталяцію від імені “Адміністратора”;
  • коли встановили програму АРМ ЄВ – змініть властивості ярличка програми, щоб вона одразу запускалась від імені “Адміністратора” (про те, як зробити це один раз і назавжди, теж написано у публікації “Проблеми із запуском чи оновленням АРМ ЗС“.) Коли зробите цю операцію – у вас вже ніколи не з’явиться повідомлення ”…одновременно Вы можете работать только с одним экземпляром программы”;
  • хочете встановлювати оновлення для програми АРМ ЄВ – запускаєте їх від імені “Адміністратора”.

У більшості випадків це вирішує  проблему, яка зветься “не встановлюється АРМ ЄВ” чи “не встановлюються оновлення для АРМ ЄВ“. Тобто всі операції із запуску будь-чого, що має відношення до АРМ ЄВ, у Windows 7 ми починаємо із запуску від імені “Адміністратора”.

(Якщо вас цікавить – чого саме так і для чого цей “Адміністратор” (а вас не може це не цікавити), то коротко опишу наступним чином. Система Windows 7 всі втручання у систему (а встановлення програм, в т.ч. АРМ Єдиний внесок, є втручанням) блокує – щоб вірусяки, мовляв, не встановились. І хоче, щоб ви особисто підтвердили мануально (тобто своїми ручками), що цю програму хочете встановити іменно ви, а не якийсь там вірус від вашого імені. Тому і вимагається запуск від імені “Адміністратора”. Це, звісно, примітивне пояснення, але для наших цілей цілком задовільне і загальну картину змальовує чітко).


Отже, одну перепону ви обійшли. Програма встановилась і запускається.

Але можливий випадок, що ви виконали всі шаманські дії з цим триклятим “запуском від імені “Адміністратора”, але програма чи оновлення вам не підкорюються.

В такому випадку наступний крок – потрібно спробувати встановити NET.Framework (українською вимовляється “Нет Фреймворк”). Що таке NET.Framework – неважливо. Це середовище потрібно для розробників програм.

Важливо інше – АРМ ЄВ працює іменно на базі NET.Framework. Притім вередливий АРМ Єдиний внесок хоче працювати на NET.Framework не менше версії 3.0.

Так ось бувають випадки (не повірите – бачив на власні очі!), коли цей самий “Фреймворк” встановлений нібито на комп’ютері… …але:

  • щось там сталось з тим NET.Framework;
  • чи сталось щось з Віндовсом…;
  • …чи то версія NET.Framework не 3.0, а лише 2.0…

І в результаті не працює вся ця лабуда, ну хоч ти вовком вий.

Але вирішував я і такі ребуси. Чесно признаюсь – вовком не вив. Якось ніяково було при своїх 187 зросту вити. Людей б налякав.

Тому я просто встановлював на комп’ютер NET.Framework 3.0 – цей компонент можна встановлювати окремо. При встановлені (інсталяції) програми АРМ ЄВ нібито встановлюється і потрібний їй NET.Framework, але потім щось там у нетрям програм стається, і не пускається це все (ну я-то знаю, що там стається, але не вантажитиму вас непотрібними дурничками).

Так само можу порадити поступити і вам – встановити Microsoft NET.Framework 3.0 (це повна назва продукту). Взяти його ви можете у мене на сайті – скачати на сторінці “Програма АРМ ЄВ та оновлення до неї” – нижче оновлень програми великим буквами написано: “НЕ запускається АРМ ЄВ? Це має допомогти:” і під ними розташовано посилання, з якого можна скачати Фреймворк.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Вирішення проблеми із запуском програми чи оновлень за допомогою встановлення NET.Framework 3.0 допомагає на системі Windows XP. З Windows 7 – інша розмова на цей рахунок. Але про ці розмови – в наступній публікації.

На сьогодні ж інформації вистачить. В наступній публікації я опишу і гарненьким картинками проілюструю, що робити, коли перші два магічні паси – “запуск від імені “Адміністратор” та “встановлення Microsoft NET.Framework” не дали нам бажаного результату. В такому разі нам доведеться видалити залишки старого Microsoft NET.Framework і встановити той, котрий нам потрібен. Операція не примітивна, як каже мій друг “не для середнього розуму”, але цілком реальна і ефективна – а я вам розповім, як це зробити. Зробите – будете собою пишатись.

Тож напишу я про це…  Завтра ні. Завтрашній вечір у мене зайнятий цікавою гулькою… тож скоріш за все, це буде середа. Слідкуйте, тим більш, що є надійні способи не втратити нічого цікавого – вони нижче.

Жарт дня на сьогодні:

Два сусіди:

- Ваш син вчора кинув у мене камінь!

- І влучив?

- Схибив.

- То не мій син. Мій би поцілив.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого.

З повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>