Перейти до змiсту
 

Бланки звітності для подання щомісячної персоніфікації за найману працю – з 01 січня 2010 року.

В розділі “СКАЧАТИ” викладено бланки щомісячної звітности до Пенсійного фонду України.

Комплект 1 – для подання звітності приватними підприємцями, які використовують найману працю. Він містить бланки звіту до Пенсійного фонду:

 1. Перелік таблиць звіту (обов’язковий, раніше називався Ярлик пачки);
 2. Таблиця 1 “Нарахування внесків на загальнобов’язкове державне пенсійне страхування” (обов’язковий, раніше називався “Додаток 23″), 3 листи;
 3. Таблиця 5 “Трудові відносини застрахованих осіб” (раніше називався “Список працюючих”, використовується за потребою );
 4. Таблиця 6 “Відомості про нарахування заробітку (доходу) застрахованим особам”(обов’язковий, власне персоніфікація);

Комплект 2 - повний комплект бланків, до якого входять бланки для вказання спецстажу та бланки для лікарняних, відпускних та ін. нарахувань. Цей комплект стане в нагоді малим приватним підприємствам та організаціям, які мають до 10 працюючих. Він містить такі бланки звітності до Пенсійного фонду:

 1. Перелік таблиць звіту (обов’язковий, раніше називався Ярлик пачки);
 2. Таблиця 1 “Нарахування внесків на загальнобов’язкове державне пенсійне страхування” (обов’язковий, раніше називався “Додаток 23″), 3 листи;
 3. Таблиця 5 “Трудові відносини застрахованих осіб” (раніше називався “Список працюючих”, використовується за потребою );
 4. Таблиця 6 “Відомості про нарахування заробітку (доходу) застрахованим особам” (обов’язковий, власне персоніфікація);
 5. Таблиця 7 “Суми нараховані за дні тимачасової непрацездатності, щорічні та додаткові відпустки, та суми, нараховані у минулих періодах” (тут заповнюються лікарняні, відпускні та ін. нарахування, використовується за потребою – у випадку нарахування зазначених виплат);
 6. Таблиця 8 “Наявність підства для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства” (в цій таблиці вказується спецстаж для окремих категорій працюючих, використовується при наявності пільгових робочих місць).

Файли представляють собою файли Microsoft Word, в які вставлено зображення. Такий тип файлів можна відкрити і роздрукувати на будь-якому компьютері без потреби встановлення додаткових програм (графічних чи Acrobat Reader).  Користуйтесь на здоров’я :)

Про те, як заповнювати ці бланки – читайте у найближчій публікації.

Щоб не пропустити важливих новин – підпишіться на їх отримання! Ви можете читати новини через RSS, отримувати на  електронну пошту, слідкувати за новими статтями у TWITTERі.

Також можете додати публікацію, яка Вас сподобалась, у закладки – їх кнопка знаходиться одразу за цим постом, внизу.

Дотримуйтесь правил хорошого тону на сайті – ОБОВ’ЯЗКОВО коментуйте публікації, задавайте у коментарях питання!

З повагою, Ваш Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

16 комментариев

 1. ya_zay4eg пишет:

  Я вас прошу, здавайте в электронке по почте или, хотя бы формируйте в электронном виде. В управлениях ПФУ двинутся умом если будет дохрена ручных. Их вводить не реально

 2. z2oro пишет:

  @ ya_zay4eg:
  100% в арме все на много легше, чем в бланках вписывать, один раз разберитесь и будите отчет делать за пару минут

 3. Consultant пишет:

  Да, Вы правы, поэтому на этой неделе наконец-то я выложу видеокурс, где будет показано, как формировать отчет в программе, а также, как ее установить, обновить, восстановить данные в случае поломки программы. Вы будете видеть это в видео с комментариями голосом – как будто Вам объясняют вживую :) Даже 2 наёмных работников лучше заполнять в программе – надо внести буквально 6 наборов цифр – и отчет готов.

 4. Ira пишет:

  Потрібна консультація!!!Я-приватний підприємець на єдиному податку, наймані працівники відсутні.
  Здійснюю доплату до мінімального страхового внеску.Протягом 2010 року здійснювала доплати тричі:у лютому, березні та квітні. Чи повинна я подавати звіт до ПФ (додаток 6)за кожну проплату, адже додаток 6 є формою річної звітності?Консультувалася у кількох управліннях пф-однозначної відповіді не отримала:(

 5. Byhgalter пишет:

  А не легше проконсультуватися у відділені ПФ, куди ви здаєте звітність. Якщо скажуть що треба, значить треба. Якщо ні, то ні. А взагалі у законодавстві багато дірок, коли рузні закони суперечать один одному.

 6. SamaYa пишет:

  Здравствуйте! В какой таблице мы отображаем инвалида? Я заполнила таблицу 6 и поставила коды 2 и 2, по логике в таблицу 1 должна подтянуться сумма 4%, но идет начисление 33,2% на этого инвалида.Заранее спасибо!

 7. SamaYa пишет:

  Бест Звіт версия 8.87.006

 8. Viktoriya пишет:

  Поясніть, будь ласка, чому при заповненні та збереженні таблиці 6 мені висвітлюється помилковий, а не перевірений. Хоча усе введено, зарплата та відрахування ідуть. Які можуть бути причини? Дякую!

 9. a2_lex пишет:

  Viktoriya зайдите в таблицу 6 и нажмите ф4, и он вам покажет что за ошибка у вас

 10. Viktoriya пишет:

  Дуже Вам дякую! Усе вийшло, на подальше буду знати.

 11. Nelli пишет:

  Відпишіть хто знає!!!!!!Якщо за звітний період, не здана Таблиця №5Трудові відносини застрахованих осіб до Пенсійного фонду,за це накладаються штрафні санкції???????І в якому розмірі???

 12. Consultant пишет:

  Це не є порушенням фінансовим – тобто ви не помилились у фонді оплати праці та нарахуваннях/відрахуваннях до ПФУ. Особисто мені не відомо, щоб за 5 таблицю штрафували.
  Вам треба подати початкову таблицю 5 разом з титульним листом за місяць, в якому вона була не подана (цей звіт рахується як коригуючий).

 13. Viktoriya пишет:

  Підкажіть, будь ласка, коли заповнюю картку фізичної особи мені потрібно вказати спец. стаж, але потім не закривається картка. Пише на англійській за якісь ключі. Що це значить?

 14. Consultant пишет:

  Ви можете скріншот показати? Тобто картинку з екрана, де це все пише.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>