Перейти до змiсту
 

Бланки звітності для підприємців за 2010 рік.

Бланки звітності до ПФУ

В продовження теми звітування до Пенсійного фонду підприємців-фізичних осіб я викладаю комплекти бланків звітності за 2010 рік для цих самих підприємців.

Ви можете скачати їх в розділі “СКАЧАТИ” – “Бланки звітності до Пенсійного фонду” – “Бланки звітності для подання щомісячної та річної персоніфікації з 01 січня 2010 року.”

Це бланки “Додаток 5″, його подають фізичні особи-підприємці, так би мовити, “самі за себе”.

Вони подаються один раз на рік, по його закінченню (або в кінці року). В цих бланках ПП вказує суми сплаченого ним податку та доплати. Також ці бланки подаються ще в декількох випадках, в яких – ви можете дізнатись з цієї публікації. (до речі, якщо у вас багато звітів, найкраще використати Перевозки по Киеву, щоб відвезти цю купу паперу до різних держорганів ;-) )

Мною підготовано для вашої зручності 3 комплекти бланків:

  1. Бланки для ПП на загальній системі оподаткування;
  2. Бланки для ПП на спрощеній системі оподаткування (тобто єдиний чи фіксований податок);
  3. Бланки для самозайнятих осіб – тобто адвокатів, нотаріусів, різного плану митців.

Які дані і як заповнювати в цих бланках – тема наступних публікацій. Слідкуйте за новими статтями, а зараз поки що скачайте собі ці бланки.

До речі, ще одне – в розділі “СКАЧАТИ” – “ЗАКОН УКРАЇНИ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” я розташував цей самий закон про єдиний соціальний внесок. Ви завжди можете його звідти скачати, ознайомитись з ним і тримати під рукою – адже трохи більше як через місяць ми вже будемо звітуватись за ним, і він вам стане у пригоді.

Жарт дня на сьогодні:

Сидить ворона на дереві. Біжить заєць:
- Ворона, що робиш?
- Нічого не роблю.
- Можна я теж сяду, нічого робити не буду?
- Сідай.
Заєць сів під кущ, лапки склав … Повз лисиця бігла. Побачила зайця і з’їла. “Так, – думає ворона, – забула я сказати зайцеві: щоб нічого не робити, треба високо сидіти …”

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>