Перейти до змiсту
 

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для читачів “Звіт до ПФУ”

Головний тренд бізнес-гороскопу на 2016 рік цілком можна виразити відомою латинської формулою: «Швидше, вище, сильніше!». Безумовно, робота і бізнес – це завжди конкуренція і боротьба, будь то боротьба за клієнта, зарплату або за хорошу посаду, але в 2016 році ця боротьба обіцяє надзвичайно загостритися у всіх своїх проявах. Ну а добре це чи погано, залежить від того, як це повернути.
Для тих, хто вже досяг успіху, завоював свою частку ринку або отримав хорошу посаду, в 2016 році буде дуже важливо не розслаблятися і не спочивати на лаврах. Справа в тому, що зірки обіцяють максимально загострити конкурентну боротьбу, і навіть ті, хто в колишні роки не відрізнявся надлишком амбіцій, можуть раптом активізуватися і почати нещадну війну за своє місце під сонцем, створюючи жорстку конкуренцію навіть усталеним авторитетам!
Друга особливість 2016 року – це небезпека перебору. Майте на увазі, що в 2016 році дуже легко захопитися грандіозними проектами і не розрахувати свої сили і засоби. Зірки гороскопу обіцяють, що у виграші в 2016 році залишаться ті, хто намагається без великих вкладень і надриву, мінімальними засобами досягти максимального результату. Це не означає, що потрібно економити – до економії рік схиляти НЕ БУДЕ абсолютно – але успіху в першу чергу доб’ється той, хто робить головну ставку не на кількість, а на ефективність.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для читачів "Звіт до ПФУ"

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для читачів “Звіт до ПФУ”

Ще одна відмінна риса, а точніше підступ, бізнес-гороскопу на 2016 рік – це азарт. Зірки будуть всіма силами провокувати на авантюрні ігри, вселяючи помилкову впевненість у виграші, чи йде мова про гру на біржі, власній кар’єрі або ризикованих фінансових вкладеннях. Щоб 2016 не став роком розчарувань і втрат, намагайтеся в будь-яких справах не піддаватися спокусі піти ва-банк, навіть якщо удача здається зовсім близько.
Стримувати азарт, роблячи при цьому ставку на ефективність і конкурентну боротьбу – ось головні правила, за якими буде грати з нами в 2016 році Червона Мавпа. Беручи її правила гри, можна домогтися дуже великих висот.

ОВЕН

Ви дуже розумна людина, але прийшов час розділяти теорію і практику. Справи потрібно робити, а не обмірковувати. Під лежачий камінь і вода не тече – це про все 2016 рік. Але перший квартал наступного року буде взагалі дуже складним, вам залишиться тільки тихо страждати, і мріяти про те, що ще буде шанс порозумітися з керівником і командою. Зрозуміло, якщо буде багато думок, надовго вас не вистачить … Терпіння – це не про вас, але тим краще. Вже в кінці січня ви запропонуєте керівництву рішення, як можна вийти зі складної ситуації. І це допоможе швидко піднятися в гору! Зірки “натякають”, що вже до весни вас почують і зможуть оцінити. Навіть є можливість, що ви отримаєте нагороду за свої зусилля. Це можуть бути фінансові надходження, але не обов’язково лиш вони. Ви зрадієте навіть грамоті з відзнакою. Та пам’ятайте, що це не привід розслаблятися і задирати ніс. Затишшя може тривати аж до серпня, а потім можливо почнеться нова буря. Проблеми, з якими ви боролися на початку року, можуть знову дати про себе знати. Вважайте це за перевірку. І навіть якщо ви будете стійкою людиною, подолаєте всі труднощі, вас можуть звинуватити в проблемах … Просто зараз такий період. Будьте готові боротися до кінця – розбір польотів може протривати до жовтня, але виховуйте в собі важливе вміння – “танцювати під дощем”. А в грудні перед вами знову відкриються привабливі перспективи, з’являться яскраві ідеї. Вже до кінця 2016 ви повністю зможете погодитися: все, що не робиться – то на краще!

ТІЛЕЦЬ

Рік буде дуже цікавим і плідним. Підвищення, якого ви чекаєте, відбудеться вже навесні. Це буде не просто фінансово вигідно – нове положення змусить багато чому навчитися. У цьому випадку будуть доречними будь-яка професійна література, курси або майстер-класи. В цей же час є прекрасна можливість проявити себе – до вас нарешті почнуть прислухатися, а ваші ініціативи будуть сприйматися “на ура” саме в березні. Щоб це сталося – у вас повинні бути креативні ідеї. Отже, записуйте вже зараз все, що приходить в голову. Не очікуйте, що все буде просто. З початку року офісне життя може ускладнюватися різними дратівливим чинником. Наприклад, плітками та інтригами. Так, про вас люблять поговорити … Але ви даєте “хороший” приклад. З цього приводу, не можна сказати, що проблема вирішиться сама собою. Є сигнали про те, що ситуація буде поступово тільки погіршуватися аж до червня, як би прикро це не звучало. Будемо сподіватися, що природне терпіння, розсудливість і розум зупинить вас від різких кроків і гучних висловлювань на адресу людей, сильніше вас. У складних ситуаціях постарайтеся вчасно згадувати свій бізнес-план. Тим більше, в найгіршому варіанті, при звільненні, буде матеріальна компенсація. Тобто – в будь-якому випадку – ближче до жовтня очікуйте матеріальні надходження, бо дуже можливе зростання нагород за вашу старанну роботу. 2016 у вас не буде матеріальних проблем, яких ви відчували в 2015.

БЛИЗНЮКИ

На початку року безглуздо очікувати змін у кар’єрному плані, тому більше відпочивайте, проводьте час з родичами, про яких ви іноді забуваєте. Вже в травні-червні почнуться приємні зрушення і зміна керівництва у вас на роботі. Головне, не поспішайте з висновками – вже в липні з’ясується, що хоч обов’язків і додалося, але це дуже цінний досвід, який добре оплачують. Гроші вам будуть потрібні на всілякі власні примхи. У 2016 році на вас очікують не лише цікаві службові відрядження, але і яскраві відпустки. Тобто все буде в балансі: роботи і відпочинку буде однаково багато, найкраща порада – не витрачайте час у дорозі, навчиться з користю використовувати його. Наприклад, можна зайняти себе гарною книгою, вивчити нову програму, або ж почати вивчати нову мову. У серпні та жовтні відбудеться стрімке зростання вашого професіоналізму і все, що ви перед тим будете вкладати в себе, неодмінно знадобиться. Тому налаштуйтеся на отримання знань і активну роботу, подолайте свою лінь, щоб потім не шкодувати. Досвід, який ви отримуєте, допоможе заробити гроші на бізнес, який буде приносити не тільки гарні дивіденди, але і радість. Те, що ваші старання не будуть марними – це напевно, бо це відзначають зірки.

РАК

На початку року, коли всі відпочивають, вам стане до снаги ввести позитивні зміни в хід робочого процесу. Ви не будете нічого питати, ви просто будете охоче робити. Це принесе багато користі, тому що ви зможете знайти потрібні бухгалтерські програми, налагодити більш ефективну взаємодію з колегами, заручитися підтримкою когось із співробітників, а також вирішите організувати кілька благодійних заходів. Здається, що це дуже багато, але тільки не для вас! Початок цьому буде покладено в січні, працюйте цілий рік в заданому темпі, щоб у грудні 2016 помітити відчутні результати. Особливо це стосується відносин з іншими партнерами та колегами. Минулий рік ви витрачали на бесіди, які сильно зіпсували відносини. Нарешті прийшов час виправити історію. З лютого по червень вас можуть намагатися залучити до інтриг або навмисно дезінформувати. Не звертайте уваги на жахливі пропозиції, які можуть зіпсувати вашу репутацію… Будьте обережні і тримайтеся надійних людей, яких давно знаєте, яким можна довіряти. Старі знайомі іноді поводяться не так, як вам подобається, але їх вчинки завжди більш очікувані. Головне, не приймайте ситуацію надто близько до серця – радійте тому, що це тимчасові труднощі. Тим більше, ваш професіоналізм буде загартовуватися як сталь. Це важливо для найближчого майбутнього, і мова йде не тільки про професійне майбутнє…

ЛЕВ

Зірки обіцяють успішний 2016, особливо у фінансовому плані. Ваше обличчя вже виблискує від усмішки? Все правильно! Звикайте почуватись королем ситуації. Якщо раніше ви відчували, що вашу роботу іноді не бачать, то тепер вас чекають більш високі доходи. Радійте, бо фінансову незалежність оцінить не тільки дружина, а й друзі. Це трохи дивно … але тільки не для Лева. Так, з вашого боку будуть хвастощів. Як би смішно це не звучало – вони вам підходять. Цікаво, що ті представники знаку, які мріяли про нову роботу, теж залишаться задоволені. Кілька співбесід, і вона буде у вас в кишені. Якщо ви працівник зі стажем, то в лютому варто просити підвищення зарплати. Головне у вашому випадку – ініціювати процес, тоді до кінця липня положення буде ставати все більш вигідним. Пристойна сума на рахунку, про яку ви давно думаєте, буде у вас. А ось у серпні варто проявити ініціативу, висловити якісь свіжі бізнес-ідеї. Це буде належним чином оцінено в жовтні, але навіть після цього не забувайте крок за кроком йти до поставлених цілей. Інакше всі недоробки стануть очевидними наприкінці 2016. Хто добре працює – той добре отримує. Пам’ятайте про це, якщо є мрії і надалі бути королем становища.

ДІВА

Гроші будуть “йти” до вас, але витрачайте їх з розумом. Є сигнали про те, що з лютого по квітень відбудуться позитивні зрушення в питанні оплати вашої праці. Можливо, це буде пов’язано з тим, що ви випадково станете власником цінної інформації. Є великий шанс, що керівництво віддячить вам за те, що ви тримали язик за зубами. Уміння не розголошувати виробничі таємниці – цінують всі справжні професіонали. І вам пощастило працювати саме з такими людьми. Найголовніше – цінувати обставини і людей, які вас оточують. Коли поруч є хороші люди, які готові підтримати, це дуже круто. Самі відчуєте це ще до кінця 2016 Вам потрібно бути більш продуманими і навчитися планувати на кілька кроків вперед. Найкраще, що можна порадити – пройти спеціальні курси, які навчать користуватися блокнотом і записувати красиві ідеї відразу, а не колись, потім … Запам’ятайте: що не записали – того не існує.

ТЕРЕЗИ

У кар’єрному плані для вас важливою буде вся зима, а особливо – лютий. У цьому місяці з’являється шанс підвищити свої доходи за рахунок розширення кола обов’язків – наприклад, ставши експертом-консультантом. Якщо будуть пропозиції, в будь-якому випадку не соромтеся. Зрозуміли натяки? Терези люблять коливатися, але не робіть цього в 2016 році, якщо по-справжньому налаштовані отримати статус переможця. Є багато питань, в яких ви розбираєтеся, так що не має ніякої причини не ділитися цими знаннями з близькими і колегами. Якщо докладете зусиль, отримаєте можливість отримати додаткові доходи, які допоможуть здійснити старі мрії. А вже у травні можна буде розраховувати на підвищення офіційної зарплати. Щоправда, одразу в червні стане ясно, що за все доводиться платити. Що стосується роботи, то платити додатковими зусиллями і часом. Все літо вас будуть змушувати затримуватися на роботі… Але це життя. Звикайте і терпіння вам в допомогу, тому що ситуація поступово буде змінюватися, і швидше за все, не в кращу сторону. Якщо вирішите все кардинально змінити, то займіться пошуками роботи відразу, не втрачаючи часу на сумні думки і відпочинок. Вже в липні зірки обіцяють вам професійну пропозицію, яка стане великим кроком вперед на шляху до змін. Але хочеться відзначити – це зовсім не означає, що роботи стане менше. Великий крок вперед – це велика кількість роботи, і краще в цьому випадку обйтись без нарікань.

СКОРПІОН

Вам хочеться бути зіркою в професійному плані, але ситуація на роботі залишає бажати кращого. У вас є багато протиріч з колегами, але не забувайте, що головне – це реалізація власних амбіцій, пов’язаних з улюбленою роботою. Уже наприкінці зими ви можете проявити ініціативу і домогтися бажаного. Як кажуть, головне – це почати, а далі самі зрозумієте, що до чого. Можливості проявити себе з’являться також у травні та червні. Головне – не пропустіть можливість скористатися прекрасним шансом через банальну лінь. Вже в липні можете очікувати цікавих завдань, і як наслідок – збільшення заробітної плати. Ніхто не обіцяє, що працювати буде легко, але зірки гарантують, що досвід виявиться для вас дуже важливим. Вже до кінця серпня ваш професіоналізм помітно зросте. Завдання, на вирішення яких йшли раніше тижні, вже не будуть для вас серйозною проблемою. Керівництво це помітить, а найголовніше – ви самі зрозумієте, що змогли зробити ривок до власного “Евересту”. Не бійтеся в 2016 році грати за своїми правилами і експериментувати, тим більше, що в колективі, де всі б’ють горщики, навіть і не помітять ваші маленькі проколи.

СТРІЛЕЦЬ

Не бійтеся пропонувати те, що давно хотіли втілити в життя. Керівник і вся команда зможуть сприйняти ваші ідеї позитивно і ініціативно. У лютому є можливість отримати грошову нагороду. Якщо цього не трапиться, можна починати вважати, що потрапили в компанію, яка не вміє вас цінувати… Сміливо розсилайте резюме і ходите на співбесіди – доля готує для вас дуже перспективну пропозицію. У травні та вересні умови роботи можуть змінюватися в гіршу сторону, не виключено, що на вас покладуть нові дрібні обов’язки і все це без додаткової оплати. Ви відчуєте, що поради, які давали кращі друзі, не були марними… Це і є та сама прекрасна можливість зрозуміти, що ви подорослішали, тому що вас почали цікавити відносини. Згадайте, що було раніше? Ви швидко погоджувалися на умови, які тільки на перший погляд здавалися гарними. Вчасно контролюйте ситуацію, стежте за підказками інтуїції і своєчасно вносьте свої корективи. Зірки говорять, що ви здатні постояти за свої інтереси. Тільки вперед, якщо мрієте про те, щоб все вийшло. Інакше в кінці року виявиться, що працюєте ви набагато більше, ніж раніше, а отримуєте менше, ніж вам обіцяли керівники. Відстоюйте себе, свої права, а також свої власні інтереси.

КОЗЕРІГ

У 2016 році потрібно буде робити багато речей одночасно. Найкраща порада для початку року – вміло поєднувати відпочинок і роботу, яка приносить вам суцільне задоволення. У цей період здається, що весь світ гуляє, а вам потрібно залишатися до ночі в офісі. Якщо коротко – працювати 24 години на добу. Але з цим нічого не можна зробити. Зірки підказують, що справи, які зроблені в цей час, вплинуть на весь наступний рік. Ваш керівник сповниться професійної поваги на вашу адресу. Останній місяць зими буде трохи спірним. Отже, не чекайте “біля моря погоди”, а проявляйте ініціативу – працюйте на роботі і вдома (звучить сумно, але по-іншому не буде). По-перше, у вас це добре виходить. А, по-друге, ви отримаєте безцінний досвід. Результат роботи можна буде охарактеризувати вже в березні: пропозиції будуть прийняті, а зусилля достойно оцінені. Зірки обіцяють Козерогам кар’єрний ріст. Що стосується заробітків, вони вас приємно порадують влітку. Саме в червні і липні ви нарешті отримаєте результати своїх багаторічних зусиль, визнання і фінансову незалежність. У серпні справи підуть трохи незрозуміло, але не поспішайте з висновками. У жовтні ви зробите вдалий маневр і таким чином виправите маршрут вашого професійного корабля.

ВОДОЛІЙ

Цього року доведеться докласти зусиль, але це звичайна справа для таких обачним розумників, як ви. Запам’ятайте, щоб вийти сухим з ??води, найголовніше – сміливість. Саме вона врятує вас в спірних життєвих обставинах. Хочеться зауважити, що потрібно бути обережним – саме ваша персона може несподівано стати цікавою для правоохоронних органів. Готуйтеся, що вам доведеться скористатися зв’язками. Залагодити ситуацію, яка буде по-справжньому прикрою, інакше не вийде. Ви будете звинувачувати, вас будуть звинувачувати, і це може тривати всю зиму і початок весни. Цікаво, що це прикре становище піде вам тільки на користь. Ви навчитеся робити одночасно багато справ. Здавалося б, що тут вже не до роботи, але ви зможете здивувати навіть себе. Прийде однозначне розуміння, що власні ідеї важливіше всього на світі (наприклад, ідея озеленити ділянку біля будинку http://oasishome.kiev.ua/). Саме тому в лютому, а потім і з липня до середини осені, ви будете робити нові кроки у вдосконаленні своєї майстерності. Це побачить керівник, який щиро подякує вам за завзяття, хоча зробить це майже таємно, без зайвого шуму. Відчуєте, що хтось допомагає, просто знайте, що це люди-однодумці, які прагнуть бути для вас корисними.

РИБИ

Вам потрібно дуже активно почати 2016 рік. Якщо є необхідність отримати якийсь дозвіл у вищих інстанціях (вирішити питання з чиновниками, наприклад), то займіться цим на початку року, майже відразу після свят. Це дуже збільшить шанси на успіх. У лютому можна розраховувати на приємні бонуси на роботі, які вас дуже-дуже здивують. Це можуть бути додаткові курси, про які ви давно мріяли, хороша медична страховка або путівка для дітей у літній табір. Якщо буде кілька пропозицій, то спробуйте взяти все. Є вказівки, що у вас почався сезон успіху. У квітні-травні беріть ініціативу в свої руки, постарайтесь на час забути про бажану відпустки. Саме цей період – найкращий для отримання максимально вигідного результату. А ось у серпні сидіть тихо, не робіть зайвих рухів, не висловлюйте свої думки перед широкою аудиторією. Найменший недолік, проблема, промах – і саме ви опинитеся крайнім. Це змусить вас нервувати і погано спати. Загалом, 2016 рік в професійному плані буде доволі різнобарвним. Якщо у вас вийде звикнути до різної “погоди”, то не буде проблем з психічним станом і настроєм, що іноді дуже заважає роботі.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Всього вам найкращого,

з повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>