Перейти до змiсту
 

Артефакт “БЛАНКИ” або “Підприємець та Зачарований Звіт в Пенсійний фонд”.Подання звіту за 2011 рік

Доброго дня, друзі.

В минулій публікації по темі подання звіту в Пенсійний фонд приватним підприємцем-фізичною особою за 2011 рік ми розглянули такий необхідний для звітності артефакт, як «ГРОШІ». Як ви пам’ятаєте (хто не пам’ятає – гляньте ось тут), процес подання звіту до Пенсійного фонду ми порівнюємо з грою-квестом, в якому потрібно зібрати необхідні артефакти, щоб отримати бажаний результат. З першим артефактом  - грошима-внесками, які ви мали сплатити до Пенсійного фонду – ми з’ясували всі нюанси.

На черзі наступний артефакт – «БЛАНКИ».

Подання звіту приватним підприємцем до ПФУ

Артефакт "БЛАНКИ" або "Підприємець та Зачарований Звіт в Пенсійний фонд".Подання звіту за 2011 рік

Бланки – це такі чарівні папірці, на які ви можете виміняти у Пенсійного свій спокій на наступний рік.

Тобто якщо ви подасте правильно заповнені бланки звіту за 2011 рік до Пенсійного фонду у визначений термін (до 31 березня 2012 року), то матимете спокій до наступного звітного періоду, який для вас настане через рік.

Артефакт «БЛАНКИ» складається з двох частин:

 1. Власне бланки.
 2. Цифри, які треба в нього вписати.

Бланки для подання звіту в Пенсійний фонд за 2011 рік приватним підприємцем-фізичною особою.

Для приватних підприємців-фізичних осіб, які подають звіт «самі за себе» за 2011 рік, ці бланки називаються «Додаток 5».

В Додатку 2 є декілька таблиць. Вони різні для певних підприємців:

 • приватний підприємець-фізична особа на загальній системі оподаткування подає в Пенсійний фонд «Титульну сторінку Додатку 5» та «Таблицю 1». Якщо ж потрібно було проводити доплату, тобто отриманого за рік прибутку не вистачало для сплати потрібної суми єдиного внеску до Пенсійного фонду, то ще подається і «Додаток 6». (Цим особливостім ПП на зага. підставах буде присв’ячено окрему статтю).
 • приватний підприємець-фізична особа на спрощеній системі оподаткування подає в Пенсійний фонд (єдиний або фіксований податок) подає «Титульну сторінку Додатку 5» та «Таблицю 2».
 • самозайняті особи подають в Пенсійний фонд «Титульну сторінку Додатку 5» та «Таблицю 3». Це адвокати, нотаріуси, різного роду митці – тобто ті особи, які одержують дохід безпосередньо від наукової, літературної, артистичної, художньої, освітньої, викладацької, медичної, юридичної практики (в тому числі адвокатської), нотаріальної діяльності, проведення релігійної (місіонерської) діяльності.

Де взяти бланки для подання звіту в пенсійний фонд за 2011 рік приватним підприємцем-фізичною особою?

Бланки для подання звіту приватними підприємцями ви можете скачати зі сторінки «Бланки єдиного соціального внеску». («СКАЧАТИ»«Всі бланки звітності до Пенсійного фонду»«Бланки єдиного соціального внеску»).

Це саморозпаковуючий архів “Бланки_ПФУ_дод.5_приватнi_пiдприeмцi.exe” розміром 2,5 Мб, який містить 4 набори бланків в форматі PDF на всі випадки життя:

  • Бланки_ПФУ_дод.5_повний_комплект.pdf тут розміщено всі таблиці додатку 5, а саме:
   • Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску – титульна сторінка додатку 5.
   • Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями.
   • Таблиця 2. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок, фіксований податок).  • Таблиця 3. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування особами, які забезпечують себе роботою самостійно.
  • Таблиця 4. Відомості про дохід (прибуток) члена сім’ї фізичної особи – підприємця, яка бере участь у провадженні підприємницької діяльності, на який нараховується єдиний внесок.
  • Таблиця 5. Відомості про суми, на які нараховується єдиний внесок, що сплачується фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування,  за члена сім’ї, який бере участь у провадженні підприємницької діяльності.
 • Бланки_ПФУ_дод.5_таб.1_заг.система.pdf – містить набор бланків для фізичної особи-підприємця на загальних підставах:
  • Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску – титульна сторінка додатку 5.
  • Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями
 • Бланки_ПФУ_дод.5_таб.2_спрощена_єдиний податок.pdf – містить набор бланків для фізичної особи-приватного підприємця на спрощеній системі оподаткування (єдиний або фіксований податок):
  • Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску – титульна сторінка додатку 5.
  • Таблиця 2. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок, фіксований податок).
 • Бланки_ПФУ_дод.5_таб.3_забезп.самост.pdf – містить набір бланків для осіб, що забезпечують себе роботою самостійно:
  • Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску – титульна сторінка додатку 5.
  • Таблиця 3. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування особами, які забезпечують себе роботою самостійно.

Отже, де взяти бланки, ми з’ясували. В наступній публікації ми розглянемо, що і як треба заповнювати в бланках звітності до Пенсійного фонду за 2011 рік фізичним особами-підприємцями.

На сьогодні у нас все, і ось ваш традиційний десерт:

- Все, я більше не можу жити з таким скнарою! Мене дістала твоя скупість! Ось, забирай своє кільце, котре ти мені подарував!

-  Стривай, а коробчка з-під нього де??!

Жоден скнара не встоїть перед спокусою поїхати в Трускавець на відпочинок. Це справжній санаторно-курортний рай зі свіжим цілющим карпатським повітрям та безліччю екскурсій.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>