Перейти до змiсту
 

АРМ ЗС. Збираємо звіт докупи або як набрати звіт на декількох компьютерах.

Доброго дня, шановні друзі!

Сьогодні  ми з вами поговоримо про одну дуже важливу річ  – про те, як можна набрати звіт в програмі АРМ ЗС на декількох комп’ютерах, а потім звести (об’єднати) ці звіти в один і подати його до Пенсійного фонду.

Це дуже актуально для тих підприємців і підприємств, у яких багато працівників та/або структурних підрозділів (наприклад, цехів). Відповідно, для того, щоб встигнути здати місячний звіт в строк, дані по заробітній платі доводиться набирати декільком бухгалтерам одночасно на різних комп’ютерах. До речі, вирішуючи, через яку установу виплачувати зарплату, бухгалтери дивляться рейтинг банків . Цей рейтинг знаменитий тим, що поруч з офіційним рейтингом Асоціації українських банків є неофіційний, народний. Ось де ми бачимо правду! І якщо потрібно, скажімо, вибрати банк для зарплатного проекту – в рейтингу банків видно не лиш його офіційну і неофіційну оцінки, але й кількість відділень, банкоматів, походження капіталу навіть. Додамо сюди ще можливість почитати відзиви про банк – і маємо повну інформацію про те, варто довірити цьому банку зарплату чи ні.

І ось визначившись з банком, працівникам нараховують зарплату. Кожен бухгалтер заповнює дані по своїй ділянці (наприклад, цеху або певній частині працівників). Потім постає питання: як же об’єднати ці всі окремі звіти в один звіт по підприємству?  Ось про це я і розкажу в цій публікації.

Отже, на кожному робочому місці, де буде проводитись набір щомісячної персоніфікації, встановлюється програма АРМ «Звіт страхувальника». При цьому обов’язково потрібно прослідкувати, щоб всі ці програми були однакової версії! Актуальні поновлення до програми АРМ ЗС Ви завжди можете скачати на сторінці «СКАЧАТИ» в розділі “Програма АРМ “Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для подання звітів в Пенсійний фонд.Поновлення до програми”.

Один з цих комп’ютерів (наприклад, у головного бухгалтера) буде рахуватись головним – на ньому будемо проводити зведення окремих звітів в єдиний щомісячний звіт по підприємству. Робимо на цьому комп’ютері  резервну базу («Сервіс» – «Резервне копіювання» – «Створити»). Файл резервних даних, створений в результаті цього, завантажуємо на кожен комп’ютер з АРМ ЗС (при запуску програми у віконці «Вибір підприємства» натискаємо кнопку «Відновлення резервної копії підприємства», крайня зліва). Таким чином ми отримуємо на цьому комп’ютері заповнені дані про підприємство (підприємця) та список працюючих.

Далі кожен бухгалтер набирає дані персоніфікації по своїй ділянці. Коли дані набрані, перевірені та сформовані, робиться запис даних у pfz-файл. Це робиться наступним чином:

 • виділяється потрібна пачка (потрібно клацнути на строчку з записом «Ярлик Додаток4») та ставиться галочка в цій строчці;
 • вибираємо Звіти/Зберегти на диск (кнопка  із зображенням дискетки на панелі інструментів);
 • відкриється вікно, у якому ми обираємо місце, куди хочемо зберегти файл, і клацаємо на «ОК». Звіт збережеться у вказаному місці у вигляді файлу з розширенням .pfz (див. картинку)

Далі на головному компютері робимо імпорт цього файла. Для цього в головном вікнф програми АРС ЗС вибираємо Документ/Імпорт/Звіт в форматі XML, і вказуємо шлях до файла із звітністю. Дані завантажаться  у щомісячну персоніфікацію за відповідний місяць.(див. картинку)

Таку операцію проводимо зі всіма звітами, поки не перенесемо на головний компьютер всі потрібні нам звіти, які потрібно обєднати в один.

Після цього в розділі «Щомісячна персоніфікація» вибираємо «Звіт» – «Консолідувати всі початкові звіти».

 

І таким чином програма обєднає всі ці звіти в один початковий звіт.

 

Після цього потрібно відкрити заповнені таблиці звіту, перевірити їх, натиснувши клавішу F4, потім оновити звіт, клацнувши F5, і записати.

Після проведення всіх цих операцій звіт можна роздруковувати, записувати і здавати до Пенсійного фонду України.

Ось таким чином можна, шановні друзі, провести обєднання (консолідацію) декількох звітів в один початковий.

Завтра буде викладено для скачування три нових поновлення для програми АРМ ЗС, тому обовязково заходьте і скачуйте їх.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

 

 

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

4 комментария

 1. Ваня пишет:

  Підкажіть а як відкрити файл PFZ

 2. Consultant пишет:

  А з якою метою? ТОбто, для чого вам його відкрити? Такий файл можна підвантажити в АРМ ЗС. Переглянути його можна лише умовно, по суті PFZ – це архів формату ZIP, тобто його можна відкрити архіватором ZIP чи RAR, і в цьому архіві будуть файлики з назвами таблиць, які ви заповняли у звіті. самі таблиці в форматі XML/

 3. Misha пишет:

  Надайте будь-ласка приклад заповнення звіту по єдиному соціальному внеску в програмі АРМ-ЗС, якщо можна, то таким чином, щоб була заповнена таблиця 1
  Наприклад , для бюджетної установи…
  Дякую ……

 4. О.В. пишет:

  варіант серверної установки нормально не працює?

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>