Перейти до змiсту
 

АРМ ЗС з помилкою “Dynamic SQL Error” не відкривається. Що робимо?

АРМ ЗС не запускається, а пише "Dynamic-SQL-Error"Ця публікація закінчує цикл з 3-х статей, присв’ячених різноманітним помилкам, що вивалювались при спробавх встановлення, поновлення або запуску програми АРМ ЗС на операційній системі Віндовс 7. Такі помилки для непідготовленого користувача несли багато нервів, незручностей і блокували роботу – неможливо було сформувати і подати звіт до Пенсійного фонду.

За допомогою ж цих статей ви зможете вирішити ці проблеми і зекономите купу часу, який лишиться для корисних справ – наприклад, подивитись зручний каталог компаний України. Всі компанії у ньому посортовані по галузям, по регіонам, є пошук та є можливість замовити собі базу компаній або додати свою компанію до цього каталогу.

Та повернемось спочатку до наших баранів, тобто до помилок.

Дві попередні статті на ці теми:

Сьогоднішня стаття – про те, як обійти помилку, яка могла з’являтись при запуску програми АРМ ЗС у середовищі Windows 7.

Отже, ви успішно скачали інсталяційний пакет програми АРМ ЗС або поновлення до неї (а може і те, і друге). Не менш успішно ви їх встановили.

Запускаєте програму АРМ ЗС і ось маєте… Замість повноцінного запуску програми вихопується противне таке віконечко з написом типу: “Dуnamic SQL Error”:

АРМ ЗС не запускається, а пише "Dynamic-SQL-Error"Коли ви натискаєте на кнопку “ОК”, віконечко щезає, а з ним і програма. Взагалі-то програма нікуди не дівається, але й не відкривається.

Що робити, коли при відкритті програми АРМ ЗС пише “Dуnamic SQL Error”?

Найпоширеніша причина появи такого напису – відсутність необхідних прав для запуску програми у Windows 7. І тому, природно, нам потрібні ці права надати.


Робиться це дуже просто.

Треба клацнути праву клавішу миши на ярличку програми АРМ ЗС та вибрати у меню, що з’явиться, пункт “Свойства”:

Після цього нам необхідно вибрати вкладку “Совместимость”:

А в цій вкладці клацнути мишою “галочку” біля напису “Выполнять эту программу от имени администратора”:

Натиснути “Применить”, “ОК” – і готово!

Якщо у вас на комп’ютері працює декілька користувачів і у кожного є свій обліковий запис, то можна також клацнути на кнопку “Изменить параметры для всех пользователей” і там теж поставити галку біля ”Выполнять эту программу от имени администратора”.

Ось і все стосовно зміни дозволів на запуск програми у середовищу Віндовс 7. Після таких операцій програма АРМ ЗС має запускатись просто-таки зі свистом :-)

Але зарано радіти – можливо, саме ваш випадок тяжкий. І тоді може виникнути ше одна ситуація.

Ви проводите всі ці операції, на які я підбурюю вас у даній статті, робите це доволі успішно. Закінчивши, запускаєте АРМ ЗС.

Та взамін звичного вікна АРМ ЗС вихоплюється вікно з грізним написом “”Контроль учетных записей пользователей”.

І ось цей самий контроль каже вам, що він не знає, яку це гидоту ви запускаєте, а тому питає вас: “Разрешить вносить изменения на даном компьютере следующим программам неизвестного издателя?”.

Не лякайтесь, а сміливо натискайте “Да”. Після цього вий  побачите такий любий оку АРМ ЗС у всій своїй красі (прости Господи…)

Єдина незручності – таке віконечко може з’являтись при кожному запуску АРМ ЗС,  і кожен раз вам доведеться натискати “Да”.

Ось і все, що стосувалось запуску програми та поновлень у Windows 7. Якщо ще шось згадаю (або ви мені нагадаєте) – обов’язково вам повідомлю.

Традиційний десерт:

Бізнесмен їде на дуже важливу зустріч. Запізнюється, нервується, а коли приїхав, бачить, що припаркуватись нема де, все зайнято. Підводить очі до неба…

- О Господи, знайди мені місце для паркування, і я кину пити та щонеділі ходитиму до церкви!

Раптом одна машина від’їжджає і звільняє місце.

- А, все, не треба – я вже сам знайшов.

Щоб у звітах був прогрес – підпишись на RSS! (він же – на  електронну пошту)

Щоб новин відчути вітер – зафоловтесь на мій TWITTER!

З повагою, Консультант

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

8 комментариев

 1. Марина пишет:

  Помогите пожалста. Вот такое сообщение при запуске Арма, что делать?
  ZvitF_environment.ZvitDB:
  This user does not have privilege to perfome this operation on this odject. No permission for read-write access to database D:\ PROGRAM FILES\ARM ZVIT\DB\ZVIT.FDB.

 2. Consultant пишет:

  Ваш компьютер говорит, что у вас нет прав на работу с файлами АРМ ЗС. Запуск от имени Администратора не помогает?

 3. Марина пишет:

  Нет, не помогает.

 4. Наташа пишет:

  Здравствуйте! Помогите пожалуйста! После обновления программы с версии 9.03 до 9.072 перестала запускаться программа, появляется окно для выбора организации нажимаю ОК и все исчезает.

 5. Consultant пишет:

  У вас антивирусная программа не блокирует случайно АРМ? Антивирус не ругался при установке обновлений?

 6. DrMath пишет:

  Эта ошибка обходится так:
  1. Дается (полный) доступ пользователям на папку c:\Program files\ARM ZVIT
  2. Удаляется папка C:\Users\Имя пользователя\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\ARM ZVIT
  3. Отключается автоматическое обновление.
  Никаких админ прав больше не надо.

 7. Василий пишет:

  Все получилось спасибо!

 8. Костя пишет:

  Помогите пожалуйста при включении программ, выдает ошибку Порядковый номер 65 не найден в библиотеке DLL CryptoLib2.dll.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>