Перейти до змiсту
 

АРМ “Єдиний Внесок”: пару слів про користувача “Admin” і про кумулятивне поновлення до версії 10.00.128

Доброго вам часу доби, друзі.

Я продовжую захопливі екскурси нетрями програми АРМ “Єдиний Внесок”, котрою ми подаємо звіт до Пенсійного фонду.

Сьогодні у програмі:

  • Admin при вході до програми;
  • чудесне перевтілення АРМ Єдиний Внесок у “М.Е.Док” “одним клацом миші”;
  • кумулятивне поновлення з версії 10.00.119 одразу до версії 10.00.128.

При роботі з цією програмою виникають різні несподівані ситуації. А враховуючи, що ми поки що знайомимося з усіма принадами цієї програми – ми є недосвідченими, то інколи навіть прості, але незрозумілі ситуації здатні загнати нас у безвихідь…  ба навіть ще в гіршу позу…

Звісно, настрою таке не додає, а нерви попсувати може. Наприклад, як наступний випадок.

Запит паролю при вході в програму АРМ “Єдиний внесок”

От наприклад – ви вперше запускаєте програму АРМ ЄВ, і вона одразу вас ошелешує тим, що обзиває вас “Admin” і вимагає від вас пароль (клацабельно):

Введіть ваше ім’я та пароль

Вирішення цієї проблеми дуже просте – не потрібно ніяких паролів. Тут потрібно просто натиснути “Enter” або клацнути мишою на кнопку “ОК”. Якщо ви не задавали в програмі ніяких паролів – ні в якому разі не здумайте вводити ніяких паролів ;-)

З’являється це віконечко тому, що в АРМ ЄВ реалізовано можливість працювати декільком користувачам. Навіть ні, не так. Це більше відноситься не до АРМ ЄВ, а до програми “М.Е.Док”, вкороченим відгризком якої є АРМ ЄВ.  У програмі АРМ “Єдиний внесок” створювати різних користувачів та керувати ними неможливо – ці функції відключено. А от запит паролю при вході залишився.

Кумулятивне поновлення для АРМ “Єдиний внесок” з версії 10.00.119 до версії 10.00.128

Кумулятивним це поновлення називається тому, що містить в собі дані з декількох поновлень, в даному випадку – з 10.00.119 аж до 10.00.128.

Якщо ви ставите програму АРМ “Єдиний Внесок”, то отримуєте програму версії 10.00.119. Оскільки в програму потрібно вносити зміни, виправляти помилки, додавати зміни – то випускаються поновлення для програми АРМ ЄВ.

Якщо відверто – ці поновлення робляться для програми “М.Е.Док”, а оскільки АРМ ЄВ – вкорочена версія “М.Е.Док” з модулем звітності до Пенсійного фонду, то ці поновлення для нього підходять прекрасно і окремі поновлення для АРМ ЄВ ніхто і ніколи не робив і не робитиме. Виключення – ось таке кумулятивне поновлення, про яке веду мову я. Це поновлення було випущено спеціально для Пенсійного фонду, тобто для поновлення програми АРМ ЄВ.

Якщо маєте бажання переконатись у правдивості моїх слів – можете виконати наступний фокус. Але попереджаю, що ці дії ви виконуєте на свій страх і ризик, при некваліфікованих діях вони можуть привести до припинення роботи програми чи пошкодження даних в ній. Якщо ви не володієте достатньою комп’ютерною підготовкою, краще утримайтесь від цього експерименту. Найкраще – поставити окрему версію АРМу і провести цей експеримент на ній.


Отже, в файлі global.xml параметр <PFUARM>1</PFUARM> потрібно змінити на <PFUARM>0</PFUARM>. Далі запустити АРМ – і ви побачите “М.Е.Док”! Так-так, звичайний “М.Е.Док”! Насолодившиись цим ефектом, закриваєте програму, знову відкриваєте global.xml, і відновлюєте статус-кво – тобто робите параметр <PFUARM>1</PFUARM>. Після побаченого ви дуже критично будете відноситись до стверджень про те, що АРМ ЄВ та М.Е.Док – зовсім різні програми і поновлення для них різні.

Запустивши дане кумулятивне поновлення, отримаєте одразу програму версії 10.000.128, тобто відпадає потреба запускати одне за другим 9 поновлень.

З тих змін, що стосуються звіту до Пенсійного фонду, у цьому поновленні є таке:

  • Виправлено помилку відображення колонок в таблицях Додатку 4;
  • Додаток 4 таблиця 6 виправлено заповнення гр.11 “місяць та рік”, кількість календарних днів в графах 13, 14, 15;
  • до більшості таблиць підключено модуль “Ліга-Підказка” (ви ним користувались?);
  • виправлено різні помилки, які виникали при перевірці документів, друкуванні та ін.

Кумулятивне поновлення з версії 10.00.119 до версії 10.00.128 можна безкоштовно скачати зі сторінки “Програма АРМ Єдиний внесок та поновлення до неї” в розділі “СКАЧАТИ”.

І на сьогодні це все, а ось і ваш жарт дня:

Два куми на пиві:

- До чого дожилися, куме. Культури в нас нема, духовності нема, зарплати нема, в країні голод!

- Так голоду у нас нема?

- От бачите! Вже й голоду немає!

Але є хороші уровнемеры анализаторы в Украине. Таким приладом ви легко визначите різноманітні параметри рідини крізь стінку в резервуарах, балонах, трубах або цистернах. Якщо маєте справу з перевезенням або реалізацією рідин типу бензину – то оціните вибухобезпечність цього приладу.

Щоб не пропустити новин – у формі нижче статті ви можете підписатись на отримання нових публікацій прямо у вашу електронну скриньку. Також за новинами зручно слідкувати у Твіттері (@zvitdopfu) – анонси всіх новин і статей миттєво з’являються в ньому.

Заходьте, заглядайте, не забувайте.

Зичу вам всього найкращого, з повагою – Консультант.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>