Перейти до змiсту
 

“Звіт до ПФУ” вітає вас з Новим Роком!

Шановні друзі!

Новий Рік вже на порозі, ще трохи – і старий, 2010 рік, стане історією.

2010 рік був роком введеня щомісячного звітування до Пенсійного фонду, було не зовсім легко, але ж подолали :-) Зараз нас чекає єдиний соціальний внесок – і його ми теж подолаємо спільними зусиллями. Коли ми разом – ми сила.

Щиро дякую вам, що ви були з сайтом “Звіт до ПФУ”  цього року!

Обіцяю в наступному році робити його ще цікавішим, інформативнішим та кориснішим.

Бажаю вам і вашим близьким та друзям здоров’я, оптимізму та перемог, удачі у всіх ваших починаннях, позитивних емоцій, здійснення всіх ваших очікувань, надій і мрій!!

Нехай усе, що щастям зветься
На Новий Рік в Ваш дім ввійде,
Нехай здоров’я і кохання
Новий Рік Вам принесе.
Нехай Різдвяна коляда
Дарує усмішок багато,
Додасть Вам настрою й тепла
Відчуйте, що настало свято !


З повагою, ваш Консультант

*   *    *

Чого нам чекати від 2011 року? 2011 рік буде роком Кролика (кота). Відповідно до календарем стародавнього Китаю, Кролик – символ 2011 року, буде металевим. У залежності від перекладу і трактування дефініції «кіт» і «кролик» вважається ідентичним. За східним календарем наступний рік змінить рік Тигра. Що за рік 2011 буде для кожного і для всіх нас?

Для початку згадаємо попередній рік Кролика. Це був 1999 рік і приніс він з собою цілий ряд надзвичайно сумних подій. Війна в Югославії, теракти в Росії. Кровопролиття, лиха, руйнування. Що стосується економіки, то в минулий рік Україна почала оговтуватися від попередньої кризи.

Новий рік Кролика 2011 – не зобов’язаний бути роком масштабних катаклізмів. У рік Кролика, властивість поведінки якого – це обережність, дії простих людей і політиків повинні нести на собі відбиток далекоглядності і, частково навіть боязкості за наслідки. Кролики дипломатичні і віддані. А це дає надію на розсудливість і уважність. Кролики романтичні, а це дає привід вважати, що шлюби, вчинені в рік металевого кролика будуть міцні і щасливі. Символ року 2011 по східним календарем дуже розумний і знаючий у багатьох сферах життя, а це говорить про прихильність року до всіх, хто зайнятий наукою і мистецтвом. Кролик, символ 2011 року, часто акуратист, не любить хаосу у вчинках і навколишній світ.

Кролик, символ 2011 року, – сім’янин, зразок великий плодючості і спокою. А це знак тим людям, які ще сумніваються в принадах сімейного життя. Рік кролика, головна властивість якого затишок і любов до домашнього вогнища, повинен бути роком зміцнення сімейних відносин на всіх рівнях.

Дякую, що додали цю статтю в:
РћРїСѓР±Р»iкувати Сѓ twitter.com Написати в своему блозi livejournal

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>